O nás

Vykrajovátka

Jsme rodinná firma s dlouholetou tradicí v cukrářské výrobě. Jelikož nás cukrařina baví a naplňuje, rozhodli jsme se obohatit naše zákazníky o nabídku sortimentu, o kterém si myslíme, že se hodí k tématu cukrařina. Výrobky, které nabízíme, máme sami vyzkoušené a ručíme za jejich kvalitu a účel použití.

Náš příběh začal před 25 lety založením cukrářství u Veselých v Táboře. Firma od svého založení zaujala pozici dodavatele dortů a zákusků jak pro cukrárny a kavárny tak pro svatby a oslavy. Snažíme se dodržovat tradiční postupy, aby vše chutnalo tak, jak má, s použitím kvalitních surovin.

V návaznosti na dnešní trendy jsme chtěli vyjít vstříc zákazníkům, kteří si raději cukroví nebo dorty pečou sami. Následoval nápad na otevření obchodu se sortimentem, který rádi používáme a máme s ním zkušenosti. Jsme rádi, že toto řemeslo nezaniklo a lidé rádi zkoušejí nové věci.

Chtěli jsme našim zákazníkům ukázat, že je zde mnoho možností, kam posunout vlastní tvorbu a proto Vám nabízíme produkty jak z tradičním českých firem tak ze zahraničních společností.

Vytvořením tohoto internetového obchodu doufáme, že zaujmeme i zákazníky, kteří raději nakupují z pohodlí svých domovů.

pohledghj